Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Jan Bocheński   Wolna niedziela prawem Pracownika i jego Rodziny - Działajmy Razem!!!
0

Wolna niedziela prawem Pracownika i jego Rodziny - Działajmy Razem!!!

Ludzie do domu i na spacer z rodziną w niedzielę!!!
Jest duża szansa na wygraną.

Każdy człowiek, niekoniecznie wierzący ma prawo do niedzielnego odpoczynku. Zmuszanie do pracy w niedzielę jest wyzyskiem. Niedziela to przecież jedyny dzień w tygodniu który można poświęcić Panu Bogu, Rodzinie i Przyjaciołom a także nabrać sił do pracy. Z niewolnika nie ma pracownika. 

Drodzy ekolodzy, socjaliści, lewico, prawico i opozycjo oraz zwolennicy rządu do których należę - żadajcie od Marszałka Sejmu natychmiastowego i pozytywnego rozpatrzenia przez Sejm ustawy o wolnej niedzieli w handlu. Podpiszcie petycje do Marszałka Sejmu tutaj link do petycji  Napiszcie też indywidualnie do Marszałka Sejmu tutaj link do formularza (wybieramy adresat: Marszałek Sejmu).

N
apiszcie do posłów z waszego okręgu wyborczego, którzy was reprezentują. Tutaj możecie zobaczyć do którego klubu poselskiego należą posłowie (możecie też napisać do klubów). Wystarczy kliknąć listę posłów, następnie imię i nazwisko posła, kontakt z posłem podany jest pod linkiem biura poselskie lub pokaż email.

Zorganizujcie manifestacje. A przedewszystkim bez koniecznej potrzeby nie kupujcie w niedzielę.

Niedziela dla ludzi!!!
Ludzie do domu i na spacer z rodziną w niedzielę!!!

Kliknij na obrazek a trafisz na stronę akcji "Wolna niedziela" prowadzonej przez NSZZ "Solidarność"

Wolne niedziele

Warto zauważyć że dla dobra wszystkich ludzi, nie tylko wierzących Kościół Katolicki popiera ustawę o wolnych niedzielach. Znalazło to wyraz w komunikacie z XXX posiedzenia Episkopatu Polski w dniu. Można też przeczytać tutaj wypowiedź biskupa Stanisława Gądeckiego popierającą wolne niedziele. Akcje poprała też koalicyjna partia polityczna Prawica Rzeczypospolitej

Ten wpis czytano 39 razy.
Odsłon: 31626
Jan Bocheński
Kiedyś pisywałem teksty ekologiczne i pro-life w prasie ekologicznej. Potem opublikowałem tu moją polemikę dot. dyskusji światopoglądowych w środowisku ekologicznym. Obecnie piszę o aktualnościach pro-life i ekologicznych. Zachęcam do zmieniania świata na lepsze.
<< Wrzesień 2017 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
zobacz wszystkie wpisy »