Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Jan Bocheński   Mały Jaś w każdej szkole!!!
0

Mały Jaś w każdej szkole!!!

Uwaga konkurs (więcej informacji na końcu wpisu)

Działalność pro-life to także edukacja. Zachęta młodzieży do zdecydowanej obrony życia. Jednym z działań w tej dziedzinie są wykłady i prelekcje w szkołach zakończone rozdaniem uczestnikom, małego Jasia - modelu dziesięciotygodniowego dziecka poczętego. Taki mały Jaś więcej znaczy niż 1000 argumentów oto on:
Tak wygląda mały Jaś

Pogodne i radosne uczennice - młode pro-liferki

Tak dla życia

Aby dowiedzieć się więcej kliknij w dowolny obrazek albo link poniżej. Możesz zaprosić działaczy pro-life z małym Jasiem do swojej szkoły. Koszty ponoszą dobrodzieje akcji. 

Mały Jaś w każdej szkole - informacje (link)

Zachęcam też do czytania innych moich wpisów
na blogu na przykład tutaj są linki do petycji w obronie życia dzieci poczętych i inne (link)

Ogłaszam konkurs na aktywność pro-life na moim blogu. Trwa on od Wielkanocy 2017 do Zesłania Ducha Świętego 2017. Nagrodami są komplet 3 książeczek Danuty Kiszczak-Wrońskiej "Przez Różaniec do domu Ojca", książka z felietonami profesora Włodzimierza Fijałkowskiego "Żyć chwilą obecną - wybory łatwe i trudne", oraz model Małego Jasia. Warunkiem udziału w konkursie jest podanie w poufnym komentarzu Pseudonimu lub Imienia którym podpisywać się będzie komentarze oraz adresu e-mail. Można to zrobić od razu lub dopiero po ogłoszeniu że otrzymało się nagrodę. Powodzenia!

Ten wpis czytano 242 razy.
Odsłon: 33445
Jan Bocheński
Warto głosić Ewangelię Życia oraz Cywilizację Miłości. Blog zawiera List otwarty do prof. Henryka Skolimowskiego "Stary niedźwiedż mocno śpi albo wyważanie bramy do Zbawienia..." oraz esej "Dwie Katedry (jak skutecznie chronić środowisko duchowe.." powiązane linkami oraz zachęty do zmieniania świata na ...
<< Grudzień 2017 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
zobacz wszystkie wpisy »