Społeczność
blog.ekologia.pl   Blogerzy   Jan Bocheński   Komentarze

Komentarze

Moim zdaniem temat wiary powinien być sprawą osobistą i nie na "pokaz", wobec tego taki wpis nie powinien się tutaj znaleźć.

~Gość Monika

Dziękuję za ten wpis. Autor zachęcił mnie i pomógł przełamać opór do modlitwy różańcowej. Może tylko nie trzeba dawać tak szczegółowych instrukcji?... Pozdrawiam i zaczynam się modlić!

Dziękuję za miłe słowa. Niestety tak jest. Widać to w każdej dziedzinie życia. Dla wielu osób najpożyteczniejsza rzecz, za którą nie dostaną zapłaty nie ma sensu, a najpodlejsza rzecz, na której można zarobić już sens ma. Wiele osób powtarza zdanie na dany temat osób, które im za to płacą, nawet jeśli sami myślą inaczej. Teraz co można z tym zrobić, jak pieniądze są prawie jak narkotyk. Ludzie, którzy to rozumieją nie potrzebują argumentów, ale dla tych, którzy są gotowi zabić dla pieniędzy żadne argumenty nie trafią. Pozdrawiam serdecznie.

Bardzo trafne spostrzeżenia. Życie ludzkie w tym życie dziecka poczętego
jest bezcenne i nie da się przeliczyć na pieniądze. Szkoda że nie wszyscy ludzie (także wśród ekologów) to rozumieją. Dziękuję za ciekawy wpis.
pozdrawiam serdecznie

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Zabiegi nie są za darmo, a lekarze tracili klientki, czyli mniej zarobili. Fakt, że wszystko jest przeliczane na pieniądze, a one same w sobie dla wielu stanowią największą wartość to temat na osobny wpis. To, że dla wielu osób liczy się użyteczność innych ludzi do zdobywania pieniędzy to też osobny temat. Nie rozumiem tego, wiem, że wiele osób tak zostało wychowanych, nie zna innych wartości, więc kochają te pieniądze. Dla nich ludzkie życie to nic, a niebezpieczni są ludzie, którzy utrudniają im zarobek. Pozdrawiam serdecznie.

Dziękuję za miłe słowa. też jestem za edukacją, wszelkie zmiany należy zacząć od edukacji, a wychowaniem zajmują się rodzice, to oni poprzez przykład pokazują dzieciom od najmłodszych lat jak postępować, gdy dziecko widzi szacunek i miłość w swojej Rodzinie potem wprowadza te same zachowania we własnej. Pozdrawiam serdecznie:)

Dziękuję za komentarz który świadczy o wrażliwości na cierpienie Dziecka.
Gdyby tą wrażliwość mieli lekarze to starali by się uratować życie Dziecka a gdyby to okazało się niemożliwe przynajmniej zmniejszyć Jego cierpienie.
Zgadzam się że jeśli Matka znajduje się w trudnej sytuacji to może dać szansę
swojemu dziecku na piękne życie pozostawiając je w oknie życia. Na górze podaje linki do okien życia. Warto jednak zachęcić młodzież do dobrego przygotowania do życia w Rodzinie oraz odpowiedzialności i wierności jest to bowiem droga do szczęścia. Piszę o tym w innych moich wpisach. Oczywiście każde dziecko można przyjąć z Miłością.

~Gość ratpoison

Ja jestem przeciwko aborcji
http://ratpoison.pl/aborcja-wybor-czy-zlo/
Pozdrawiam

Dlaczego pozwolono by dziecko cierpiało? W ogóle to okna życia to najlepsze rozwiązanie dla niechcianych dzieci, tam dostają opiekę medyczną, odpowiednie warunki do życia oraz szansę na adopcję. Pozdrawiam serdecznie.

Linkowanie w moją stronę z Face Booka, Twittera a także dowolnego miejsca w internecie nie wymaga zgody. pozdrawiam

Odsłon: 33446
Jan Bocheński
Warto głosić Ewangelię Życia oraz Cywilizację Miłości. Blog zawiera List otwarty do prof. Henryka Skolimowskiego "Stary niedźwiedż mocno śpi albo wyważanie bramy do Zbawienia..." oraz esej "Dwie Katedry (jak skutecznie chronić środowisko duchowe.." powiązane linkami oraz zachęty do zmieniania świata na ...
<< Grudzień 2017 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
zobacz wszystkie wpisy »